+7 978 036 31 76 (Росія)
+38 067 342 17 75 (Україна)

Відпочинок у Криму в селищі Стерегуще — «Вілла-ІВ»

Запрошуємо Вас на відпочинок у Криму, а саме на сонячний західний берег Криму в селище Стерегуще, у сучасний відпочинковий комплекс «Вілла-ІВ», котрий мов перлина виблискує на березі Чорного Моря і манить туристів на літній відпочинок.

Селище Cтерегуще розташоване на північно західному узбережжі Криму в районі мису Піщаний, на Бакальській косі Каркініцької затоки, на відстані в 72 км від Красноперекопська і 65 км. від Євпаторії. Слова Крим, відпочинок — яскраво характеризують цей регіон, який крім того славиться ідеальним поєднанням теплого і м'якого клімату з неосяжними морськими і степовими просторами, а також у нікальними лікувальними грязями.

Грязі мають потужну протимікробну, протизапальну, регенеруючу і розсмоктуючу дію і є одним з найбільш ефективних і популярних сьогодні натуральних методів лікування суглобів, захворювань кістково-м'язового апарату, шкірних покривів, захворювань внутрішніх органів.

«Вілла-ІВ» створює всі умови для того, щоб отримати заряд бодрості й набратись сил і здоров’я на цілий рік. Адже ми розташовані на самому березі Чорного моря, до пляжу рукою подати. Організуйте собі якісний, недорогий відпочинок в Криму!

Готельний комплекс «Вілла-ІВ» розташований в тихому спокійному місці на відстані 250 м від моря. Номерний фонд комплексу представлений трьома видами номерів: Стандарт, НапівЛюкс, Люкс. Харчуватись на території вілли можна як у приміщенні, так і на літньому майданчику, також до Ваших послуг мангал. А якщо Ви приїдете на автомобілі, то зможете залишити його на час відпочинку в Криму на нашій парковці. Існує можливість трансферу до Вілли-ІВ.

Всі основні інфраструктурні об’єкти селища Стерегуще знаходяться в межах пішохідної досяжності від нашого комплексу.

Крим, Роздольненський район, с. Стерегуще, вул. Берегова, 3а. GPS: 45.749965, 33.229203

Телефони: +7 978 036 31 76 (Росія), +38 067 342 17 75 (Україна)

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

JDesign - Розробка та створення сайтів - Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Ужгород, Чернівці